Ulaştırma Bakan Yardımcısı Coşkunyürek İskilip’e geliyor

Ulaştırma Bakan Yardımcısı Coşkunyürek İskilip'e geliyor

Ulaştırma ve Denizcilik Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek bugün İskilip'e geliyor. İskilip ziyaretini tamamladıktan sonra Tosya'ya geçecek olan Coşkunyürek'i Çukurhan'da Tosya Kaymakamı ve Tosya Belediye Başkanı karşılayacak.

26 Ekim 2017 - 10:02 - Güncelleme: 26 Ekim 2017 - 20:33

Ulaştırma ve Denizcilik Bakan Yardımcısı ve 22. dönem Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek İskilip'e geliyor. Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Bolu Çorum-İskilipliler Derneği'nin ortaklaşa daveti üzerine İskilip'e gelecek olan Ulaştırma Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek'in İskilip'te Tosya yoluyla ilgili açıklama yapmasıbekleniyor. Bakan Yardımcısı Coşkunyürek saat 12.30'da Kaçak kavşağında karşılanacak. Atıf Hoca'nın kabri ve Şeyhyavsi'ye ziyarette bulunacak Coşkunyürek'e muhtarlar derneği tarafından öğretmenevinde İskilipDolması ikram edilecek. 

Çorumlular Derneği Başkanı Fikret Kısar "Tosya yolu için kellemizi koyduk"

Yaklaşık 15 bin seçmene hitap eden Bolu Çorumlular Derneği Başkanı Fikret Kısar yaptığı açıklamada " Sayın Bakan yardımcısı ile uzun zamandır görüşme halindeyiz. Tosya kaymakamlığı ve Tosya Belediye Başkanı ile de işbirliği halinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sayın Bakan yardımcısı daha önce Bolu'da il Başkanlığı ve milletvekilliğide yaptı. İskilip'i ziyaretleri konusundaki taleplerimizi geri çevirmediği için kendisine teşekkür ediyoruz. İskilip Ak Parti Teşkilatı ile birlikte Sayın Bakan Yardımcımızı memleketimizde ağırlayıp taleplerimizi yenileyeceğiz. Özellikle İskilip - Tosya yolu için kellemizi ortaya koyduk" diye konuştu.

2017/10/699449.jpg
2017/10/9494678.jpg
Bu haber 8994 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Misafir
  6 yıl önce
  Varmı İskilip Tosya Çorum yolundan gelişme
 • Gurbetten
  6 yıl önce
  Tosyada Türkiyenin 3.büyük kavşağı yapılmaya başlandı koltuk değil HİZMETTTTTT artık herkes hizmet alıyor bizede
 • izzet öncü
  6 yıl önce
  Haydi İskilip severler. Göreyim sizi.Başarılar.....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İskilip OSB'ye kimse inanmıyordu, şimdi yatırımcı talepleri artıyor
İskilip OSB'ye kimse inanmıyordu, şimdi yatırımcı talepleri...
İskilip-Tosya yolu haberleri 10 günde 100 binlere ulaştı
İskilip-Tosya yolu haberleri 10 günde 100 binlere ulaştı