Karadağ, İl Başkanları toplantısına katıldı

Karadağ, İl Başkanları toplantısına katıldı

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ Başbakan Binali Yıldırım'ın düzenlediği İl Başkanları Toplantısı ve AK Parti'nin 114'üncü Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katıldı. 

25 Aralık 2016 - 08:29

AK Parti Genel Merkezi'nde,  Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakanı Binali Yıldırım Başkanlığı'nda gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına Karadağ ile birlikte Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Gençlik Kolları Başkanı Burak Köse ve İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya katıldı

Toplantının çok verimli geçtiğini söyleyen İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, toplantının ardından Çorum'a yapılacak ve yapılması beklenen yatırımlarla ilgili çeşitli kişi ve kurumlarla da görüşmeler yaptı. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nın teşkilatların genel merkez ile olan bağını güçlü tuttuğuna ve halka hizmet yolunda teşkilatlara güç verdiğine dikkat çeken Karadağ, AK Parti'nin kurulduğu ilk günden itibaren toplumun nabzını tuta tuta bugünlere geldiğini, bunu da istişareye verdiği önemle başardığını belirterek, "2016'nın son genişletilmiş il başkanları toplantısına 81 il teşkilatının bütün yönetim kademeleri, belediye başkanları ve il genel meclis başkanları 114. kez bir araya geldi. Bu durumun AK Parti'de istikrarın, hizmetin sürekliliğinin ne kadar önemli olduğunu açıkça ortaya koyuyor" dedi.

AK Parti siyasetinin ülkemize, Çorum'a ve vatandaşlarımıza kazandırdıklarını halkın iyi bildiğini ifade eden Karadağ şöyle konuştu: "Biz AK Parti olarak bu millete olan borcumuzu hizmet üreterek ödemek durumunda olan bir kadroyuz. AK Parti'nin siyasi ilkelerini hayata geçiren bu muhteşem kadro Allah'ın izniyle Türkiye'nin yüzünü ağartan yegane kadrodur. AK Parti, cumhuriyetimizin ve demokrasimizin sigortasıdır. AK Parti hareketi birlik ve beraberliğimizin güvencesidir. AK Parti, 79 milyon Türkiye'nin partisidir. İlk günden itibaren her bölgenin, her şehrin, her bir vatandaşımızın partisi olduk, derdi ile dertlendik. Hiçbir AK Parti'li kardeşim bu ülkenin hiçbir insanına karşı ayrımcılık yapmadı, yapmayacaktır. Her türlü ayrımcılığı reddettik ve daima millet dedik, millete hizmet ettik. Ülkemiz baştan başa mamur oldu ve vatandaşlarımızın beklediği hizmetler birer birer hayalden gerçeğe döndü. Bu aşkı, inancı, heyecanı koruduğumuz için bugün milletimizin duası ve desteğiyle bu emaneti yine bizler taşıyoruz, AK Parti taşıyor. Bu emanete sadakat göstermek bizim en şerefli görevimizdir."

AK PARTİ 14 YILDA BÜYÜK ESERLER KAZANDIRDI

AK Parti siyasetinin, evrensel değerlerin siyaseti olduğunu vurgulayan Karadağ, Türkiye'nin 81 ilinin ve bütün renklerinin, AK Parti'nin siyasetinde kendini bulduğunu dile getirdi. 

Karadağ, AK Parti'nin ayrıştıran değil, kaynaştıran bir parti olduğunu belirterek, parti olarak 14 yılda Türkiye'ye büyük eserler kazandırdıklarını hatırlattı. Karadağ, "Ecdadımız, dedemiz Fatih Sultan Mehmet İstanbul'u fethederken gemileri karadan yürüttü, onun torunları Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları da trenleri ve arabaları denizin altından geçirerek onların yolundan devam ediyor." diye konuştu.

ÜLKEMİZ, MİLLETİMİZ İÇİN YOLA ÇIKTIK

Karadağ, geleceği, geçmişten aldıkları ilhamla inşa ettiklerini belirterek, ekonomide, siyasette, hukukta, eğitimde, alt yapıda, sağlıkta, hayatın bütün alanlarında vatandaşın yaşamını kolaylaştırmak, hayat kalitesini yükseltmenin, AK Parti'nin şiarı olduğuna işaret etti.

Başkan Karadağ, açıklamasında şunları söyledi: "Bu başarıda, şüphesiz gönül gönüle yürüttüğümüz her bir teşkilatın büyük bir emeği var. AK Parti kadroları Türk siyasi hayatında benzeri olmayan başarıların altına imza atan kadrolardır. Bugüne kadar her bir vatandaşımızın derdini kendi derdimiz, her insanımızın meselesini kendi meselemiz olarak gördük. Bundan sonra da farklı olmayacaktır. Amacımız birlik ruhunu başarıyla temsil etmek, ülkemize ilk günkü gibi aynı şevkle hizmet etmek. Bu muhabbeti asla kimse bozamaz, birliğimize zarar veremez. Türkiye artık, karanlık tezgahlar, tuzaklar kurularak teslim alınacak bir ülke değildir. Türkiye artık şer odaklarının bölebilecekleri, ayrıştırabilecekleri bir ülke de değil. Bir ve beraber oldukça, Türkiye için kalbimiz heyecanla çarptıkça, bizim hızımızı hiç kimse kesemez. Zira biz, kendimiz için değil, ülkemiz, milletimiz için bu yollara çıktık. Ülkemiz sizlerle, bu kadroyla bugünlere geldi ve bu kadroyla 2023'e taşınacak, 2053 kutlu yürüyüşüne kararlılıkla devam edecek."

MEYDANLARA İNECEĞİZ

Anayasa Teklifinin komisyon görüşmelerinin yakın zamanda tamamlanacağını kaydeden Karadağ, "Önümüzde bir referandum var. bu referandumdan da alnımızın akıyla çıkmak için meydanlara ineceğiz. Teklifin kabul edilmesinin ardından sıra halka anlatılmasına gelecek. Ondan sonra hepimiz meydanlardayız. İnşallah vatandaşlarımıza, milletimize ne yapmak istediğimizi, neyi murat ettiğimizi en iyi şekilde anlatacağız" dedi. 

2016/12/4837976.jpg
2016/12/2676054.jpg
2016/12/3184690.jpg
2016/12/1500020.jpg
2016/12/5516546.jpg
2016/12/758077.jpg
Bu haber 2896 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akşemseddin Hazretleri’nin İskilip'te anılma programı belli oldu
Akşemseddin Hazretleri’nin İskilip'te anılma programı belli...
Ahlatçı banka satın aldı
Ahlatçı banka satın aldı