Ak Parti İlçe Başkanı gazetecilerle biraraya geldi

Ak Parti İlçe Başkanı gazetecilerle biraraya geldi

Ak Parti İskilip İlçe Başkanı Mustafa Lek yerel basının temsilcileri ile bir araya geldi. Seyirtepe’de gerçekleşen gündem toplantısın İskilip’e yayın yapan haber siteleri ile gazetelerin temsilcileri katıldılar. 2 saat süren basın toplantısında İskilip’le ilgili gündemdeki konular konuşuldu.

09 Ağustos 2018 - 19:19

Mustafa Lek konuşmasının başında Ak Partinin kuruluşundan bugüne kadar partiye ve İskilipe hizmet etmiş ilçe başkanlarına teşekkür etti.  Mustafa Lek eski belediye başkanı Orhan Öztürk’e teşekkür ederken “İskilip’te Ak Parti Belediyeciliğinin mimarı” ifadelerine yer verdi. Lek, önceki dönem Belediye Başkanı Numan Sezer’e de teşekkür etti.

 

RECEP ÇATMA 50 YILLIK ALT YAPI ÇALIŞMALARINI BİTİRDİ

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek, mevcut belediye başkanı Recep Çatma’nın İskilip adına önemli icraatları başarmış olduğunu ifade etti. “Hali hazırda belediye başkanlığımızı devam ettiren, neredeyse İskilip’in 50 yıllık alt yapı sorunlarıyla ilgili çalışmaları bitirmiş olan, üst yapıda ciddi çalışmalar yapmış olan Belediye Başkanımız Recep Çatma’da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

18 AĞUSTOS’TAKİ KONGREYE YOĞUN KATILIM SAĞLAYACAĞIZ

Ak Parti’nin 18 Ağustos’taki genel kongresine İskilip’ten yoğun katılım sağlayacaklarını ifade eden Mustafa Lek kongrede genel kurul delegesi olarak oyda kullanacak.

 

BAŞHEKİM VE İL SAĞLIK MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞTÜM

Hastanenin havalandırma sistemlerinin çıkardığı gürültüden dolayı çevre sakinlerinin şikâyetleri gündeme geldi. Konuyla ilgili hastane başhekimi ve il sağlık müdürlüğü ile görüşüldüğünü belirten Lek, yapılan teknik incelemelerin ardından çözümün ortaya çıkacağını söyledi. Başka hastanelerinde havalandırma sistemlerinin aynı şekilde çalıştığını sözlerine ekledi.

 

DOKTOR SIKINTISI AŞILACAK!

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek uzun süredir İskilip gündeminde olan uzman doktor sıkıntısının takipçisi olduklarını vurguladı. Lek “ İl başkanımız, milletvekillerimiz ve bürokrasideki girişimlerimizle hastanemizin  doktor sıkıntısını aşacağız.” Dedi

 

İSKİLİP’TE AK PARTİ’NiN OY KAYBI VAR MI?

Mustafa Lek bir gazetecinin Ak Parti’nin İskilip’te oylarının düşmesini neey bağlıyorsunuz? Sorusu üzerine yaptığı açıklamada “ 1 kasım seçimleriyle kıyasladığınızda düştü, haziran seçimleriyle kıyasladığınızda artı, 2014 yerel seçimleriyle kıyasladığınızda yine oylar arttı. Her seçimin kendi içerisinde değerlendirilmesinden yanayım. Önemli olan her partinin seçim sonuçlarından çıkarması gereken dersi çıkarmalıdır.”

 

ÇORUM YOLU, ANKARA YOLU HIZLA İLERLİYOR

“Çorum – İskilip yolundaki çalışmalar ve İskilip – Çankırı yolundaki çalışmalar hızla devam ediyor. İl Başkanımızın yakından takibini yaptığı Oğuzlar-İskilip Kızılırmak sahil yolu projesi de hayata geçecek. İskilip –Tosya yolunda ise güzergah revizyonu projesinde sona gelindi. Orada da hızlı bir çalışmanın başladığını hep birlikte göreceğiz.”

 

MUSTAFA LEK ADAY OLACAK!

Son günlerde İskilip gündemini meşgul eden aday adaylıklarıyla ilgili olarak yöneltilen soruları cevaplayan Mustafa Lek “Şartları parti tüzüğümüze uygun olan her arkadaşımız Ak Parti’ye aday adaylığı müracaatı yapmalıdır. Bu bizi memnun eder.” Diye konuştu. Lek “Sizde adaylık düşünüyor musunuz” sorusu üzerine de “ Ben siyasetin içerisindeyim ve İskilip’e hizmet etmek istiyorum. Bu hizmet belediye başkanı olarak da olabilir. Eğer genel merkezimizin takdiri olursa ben İskilip belediye başkanılığına aday olurum “diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Bu haber 4982 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Seçim geliyor
    4 yıl önce
    Evet seçim yaklaşıyor. Allahım vatanımıza göz diken birliğimize göz dikenleri perişan eylesin inşallah. Evet ihtiyaçlar belli Hastanede Dr eksik, Tosya İskilip Çorum duble yolunun bitmesi sağlanmalı tüm yolları her iki yönden traktör yolu yapılmalı. İlçemize Kültür Merkezi Tiyatro sinema salonu yoktur ihtiyaçtır Belediye desteklenmelidir. Anadolu liselerinde kapalı spor salonu /salonları yoktur. Mahalle aralarında egzersiz parkları yoktur cocuk parkı ihtiyacı vardır. Kızılırmak Bafrada benzeri olan kanallar ile Çorum vede Yakınından geçtiği ilçeleri sulamada kullanılmalıdır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğrencilerden örnek davranış
Öğrencilerden örnek davranış
Organize Sanayi Bölgesi için yeni bir aşamaya geçildi.
Organize Sanayi Bölgesi için yeni bir aşamaya geçildi.