TÜRKAV Çorum şubeleri iftarda buluştu

TÜRKAV Çorum şubeleri iftarda buluştu

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV)  Çorum Şube üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi.

18 Haziran 2017 - 00:18

Haznedarda buluşan Ülkücü Kamu Çalışanlarının iftar yemeğine Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Akif ARAS, Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul ONAN, Türkav Çorum Şube yöneticileri ve üyeleri katıldı.

İftar yemeğine katılan üyelere teşekkür eden TÜRKAV Çorum Şube Başkanı Fikret AKTAĞ, “ Bu güzel ayın yüzü suyu hürmetine ülkemizdeki, dünyadaki İslam diyarlarının huzura kavuşmasını diliyorum.

TÜRKAV milli ve manevi değerlere sahip ülkücü kamu çalışanlarının bir araya toplanmasını sağlayan bir sivil toplum hareketidir. TÜRKAV’ın amacı, sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı gerçekleştirmek ve kültürel faaliyetlerde bulunmaktır. Sahip olduğumuz değerlerimizi yeni nesillere öğretebilmek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, bilgilendirmek, kamunun ihtiyaç duyduğu sosyal, kültürel ve stratejik konularda araştırmalar, incelemeler yapıp bunları vatandaşlarımızla paylaşmak vakfımızın amaçlarındandır. Kıymetli dava arkadaşlarım; hepiniz hoş geldiniz, Mübarek Ramazan Ayını kutlar ve bu mübarek ayın hayırlara vesile olmasını dilerim'' diye konuştu.

İftar yemeği sonrası, tüm şehitlerimiz için dualar edildi.

Bu haber 2723 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Dağlı İskilip OSB'yi sordu
Vali Dağlı İskilip OSB'yi sordu
Yeni İskilip Kaymakamı Ramazan Polat oldu
Yeni İskilip Kaymakamı Ramazan Polat oldu