Mustafa Lek’ten zafer konuşması

Mustafa Lek'ten zafer konuşması

Ak Parti İskilip İlçe Başkanı Mustafa Lek. seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından parti binası önünde toplanan kalabalığa seslendi.

25 Haziran 2018 - 13:05 - Güncelleme: 27 Haziran 2018 - 16:52

Ak Parti İskilip İlçe Başkanı Mustafa Lek, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından parti binası önünde toplanan kalabalığa hitap etti.Lek konuşmaya MHP İlçe Başkanı Ali Alıcı ve Belediye Başkanı Recep Çatma ile birlikte çıktı.

Mustafa Lek yaptığı konuşmada özetle İskiliplilerin Cunhur ittifakına verdiği destekten dolayı teşekkür ederek başladı. " Bu akşam, Karlık. Karaburun.Yalakçay, Kılıçdere, Soğucak, Çatkara, Başmakçı, İbik, Asarcık, Şeyhköy kazanmıştır.Bugün, Musular, Örübağ, Çavuşoğlu, İkipınar, Derekarkın, Oluklu kazanmıştır. Bugün, Suhilan, Yerliköy, Kayaağzı, Aşağıörenseki, Yukarıörenseki, Eskiköy, Şehirkuruçay, Çukurköy kazanmıştır." diye başladığı konuşmasında bütün köy isimlerini tek tek saydı

Lek "Çıktığımız bu seferde zaferi bizlere bahşeyleyen Rabbime şükürler olsun Hamd olsun. Bu zafer, Tek Millet,Tek Bayrak, Tek Vatan,  Tek Devlet diyenlerin zaferidir. Bu zafer, istiklal,istikbal,istikrar diyenlerin zaferidir. Bu zafer, Yenikapı ruhu ile tek yumruk olanların zaferidir. Bu zafer, bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. "Yeniden Büyük Türkiye olacağız" diyenlerin zaferidir. Bu zafer, ülküsü kızılelma, gayesi ilay-ı kelimetullah olanların zaferidir. Bu zafer, yedi düvele karşı "Allah bizimledir!  Bize Allah yeter diyenlerin zaferidir." diye konuştu

Ekibine teşekkür etti.

"Bu zaferle yeniden büyük İskilip’in, şahlanan İskilip’in kapılarını hep beraber açtık. Bu kapıların açılması için gecesini gündüzüne katan, eşlerinden, çocuklarından, evlerinden, rızklarından feragat eden, bu kutlu yürüyüşte beraberce yürümekten onur duyduğum ekibime, çalışma arkadaşlarıma, Ak Davanın Ak Kadrolarına, Ana Kademe Yönetim Kurulu üyelerime, Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Belediye Başkanıma ve Meclis üyelerine, Köylerimiz hizmetinin büyük mimarı İl Genel Meclis Üyem Yusuf Kaya’ya, mahalle başkanlarım ve yönetim kurulu üyelerine, sandık başkanlarıma, müşahitlerime velhasıl Ak kadrolara şükranlarımı bildiriyorum."

"Ülkücü kardeşlerime teşekkür ederim"

Cumhur ittifakımızın büyük destekçileri Ülkücü kardeşlerime, MHP İlçe Başkanı ve yönetim Kurulu Üyeleri ile teşkilatlarının tüm kademelerine, Cumhur ittifakına destek veren diğer siyasi partilerimize teşekkürlerimi bildiriyorum.Ülkemizin en zor dönemeçlerinde tavrını Devlet ve Milletten yana koyan ve bu uğurda cesurca dim dik yürüyen Sayın Devlet Bahçeli ve ekip arkadaşlarına da şükranlarımı sunarım." diye konuştu.

                

Bu haber 3872 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızılırmak'ta boğularak can verdi
Kızılırmak'ta boğularak can verdi
Ankara İskilipliler Derneği Genel Kurulu yapıldı
Ankara İskilipliler Derneği Genel Kurulu yapıldı