Milli eğitim müdürü Atçıoğlu köy okullarını ziyaret ediyor

Milli eğitim müdürü Atçıoğlu köy okullarını ziyaret ediyor

İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu, ilçeye bağlı köy okullarını ziyaret etmeye devam ediyor.

19 Şubat 2019 - 13:59

Milli Eğitim Müdürü Atcıoğlu, beraberinde Şube Müdürü Bilal Erğan ile Yavu, Çatkara ve Kurusaray köylerindeki ilk ve ortaokulları ziyaret ederek, genel durum değerlendirmesi yanında sorunlarını yerinde tespit etti.

Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu yaptığı ziyaretlerde, İskilip’te eğitim öğretim faaliyetlerini özetleyerek YGS ve LYS sınavları sonuçlarına göre elde edilen başarılar, TÜBİTAK projeleri ve 4006 bilim fuarları hakkında bilgilendirmede bulunup bu sene 10 okulda 4006 bilim fuarları düzenleneceği bilgisini paylaştı. 2023 vizyon belgesinde belirtilen hedeflere ulaşmak, eğitim ve öğretimde başarıyı arttırmak için okulları yakından takip ettiklerini belirterek:

“Okullarımızın çalışanlarıyla birlikte eğitimde ortaya çıkan, aksayan yönleri gidermek bizim öncelikli işimizdir. Bugün yaptığımız ziyaretler sadece okulların fiziki incelemesi olmayıp aynı zamanda okul müdürü ve diğer çalışan arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler aldık. Öğrencilerimizle birebir ve toplu olarak bir araya gelerek talep ve görüşlerine başvurduk. Sonuçta okulları dolaşıp eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır hale getirmiş oluruz. İmkânlar dâhilinde tüm sorunları çözmeye çalışacağız” dedi.

Atcıoğlu, idareci ve öğretmenlerle toplantılar yaparak ikinci yarıyıl için yeniden buluştukları için mutluluğunu belirtip sorunsuz geçen birinci yarıyıl içinde yapılanlar için teşekkür etti, başarılar diledi ve okullar hakkında bilgiler aldı.

Bu haber 15464 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İskilip'te
İskilip'te "Afet Bilinci" eğitimi düzenlendi
Semerciler arastasında tarihi gün
Semerciler arastasında tarihi gün