Memur-Sen’den Karadağ’a ziyaret

Memur-Sen'den Karadağ'a ziyaret

Memur-Sen il temsilcisi ve Sağlık-Sen Çorum Şube Başkanı Ahmet Saatci hizmet kollarından Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Tahir Eşkil,  Toç Bir-Sen Şube Başkanı Arzu Özkader, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Burhan Şahin, Kültür Memur-Sen İl Temsilcisi Mehmet Bayrak, Enerji Bir-Sen İl Temsilcisi İsmail Temur, Bayındır Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Bayrak'la birlikte Ak Parti İl Başkanı Sayın Mehmet Karadağ ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

15 Şubat 2018 - 19:14

    AK Parti İl Başkanı Karadağ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Memur-Sen’e milli meselelerde verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Memur-Sen’in Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü olduğunu belirten Karadağ, Türk demokrasisinin gelişmesinde ve milli meselelerde her zaman yer almaktadır. Ülkemize ve kamu çalışanlarına sağladığı katma değer büyüktür. Bu tip sivil toplum örgütleri ülkemiz için büyük şanstır. Memur-Sen’in Çorum’daki çalışmalarını yakinen takip etmekteyiz.

31 yılı aşkın süredir Sivil Toplum Kuruluşlarının içerisinde olduğunu aktaran Karadağ, gerek dernek gerekse vakıf çalışmalarında her zaman STK temsilcileriyle birlikte olduğunu ifade ederek, “Her zaman Çorum’umuza hizmetler yapma gayreti içerisinde olduk. Bundan sonra sizlerle birlikte yine bu gayreti devam ettireceğiz. Hizmetleri daha ileri götürmeye çalışacağız.” diye konuştu. 

Karadağ, Sivil Toplum Kuruluşları siyasi anlamda, sosyal anlamda, çevre anlamında, toplumsal anlamda hangi ağırlıkla çalışıyor olursa olsun bizlere yön verebilecek, şehrin ve ülkenin gelişmesi anlamında faydası olan kuruluşlarımızdır. Çorum’umuza ve kamu çalışanlarına verdiği hizmetlerden ve katkılardan dolayı teşekkür ediyor, birlikte daha güzel hizmetlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum. 

Ziyarette yaptığı konuşmada Saatcı,"Öncelikle Ak Parti Çorum İl Başkanlığı'na seçilen Sayın Mehmet KARADAĞ'ı ve ekibini tebrik ediyor, ülkemize ve şehrimize hayırlı hizmetlere vesile olmalarını şahsım ve ekibim adına temenni ediyorum. Sayın Başkan KARADAĞ uzun yıllardan beri tanıdığımız, bildiğimiz, sivil toplum örgütlerden yakinen tanıdığımız, birlikte güzel çalışmalar yaptığımız, çalışkanlığıyla, dürüstlüğüyle, başarısıyla takdir ettiğimiz  güzel bir şahsiyettir. Kendileri sivil toplum örgütleriyle her zaman hem hal olmuş, yıllarca değişik STK'larda aktif görevler üstlenmiştir. Bu bizim için çok önemlidir. Birlikte ülkemiz, milletimiz, şehrimiz adına güzel ve verimli çalışmalar yapacağımızdan eminiz.  Memur-Sen olarak; Ülkemize, milletimize hizmet eden, verdikleri hizmetlerde özveri ve fedakârlığı ön planda tutan, herkese teşekkür ediyor, minnetlerimizi ifade ediyoruz. Ülkemizi ve milletimizi karşılıksız seviyoruz. Sendikacılığı ülkemizin huzur ve güvenini kaçırmayacak, masum insanları sıkıntıya sokmayacak ilkeyle yapmaya çalışıyoruz. Çalışanlarımızın haklarını aramak, kazanım sağlamak için mücadele ederken ülke sevdamızı göz ardı etmiyoruz. Ülkemizin birlik ve beraberliğine, istiklal ve istikbaline karşı yapılan Gezi olayları, 17-25 Aralık kalkışması ve 15 Temmuz gibi haince kalkışmalara karşı devletimizin ve milletimizin yanında hep dik durduk, dik durmaya devam ediyoruz.  Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı gibi ülkemizin ve istiklali, istikbali ve bağımsızlığı için kaçınılmaz olan bütün operasyonları desteledik desteklemeye devam edeceğiz. Bu konuda ödenecek bir bedel varsa ödemeye hazır olduğumuzu dost ve düşman herkesin bilmesini istiyoruz. Bizler kamu çalışanlarının hakkını almak için mücadele verirken, vatandaşlarımızı sıkıntıya sokmadan yetkili olan kişilerle muhatap olarak, eylemlerimizle kamuoyu oluşturarak kazanım elde etmeye çalışıyoruz. Bu nedenle vatandaşlarımızın can güvenliğine, huzuruna ve güvenine kast edecek hiçbir hareketin içinde olmadığımız, olmayacağımız gibi vatandaşlarımızı hiçe sayan bir anlayışla, üzüm yemekten ziyade bağcıyı dövmeye niyetlenenlere karşı olduğumuzun kamuoyu tarafından bilinmesini istiyoruz.  Hizmet ve kazanım sendikacılığının öncüsü olan Memur-Sen bugüne kadar üzüm yeme maksatlı sendikacılık yapmıştır ve yapmaya devam edecektir. Hiçbir kesim bizleri bu ülke vatandaşının güvenliğine kast edenlerin yanında görmemiştir, görmeyecektir."

            Ak Parti Çorum İl Başkanı Sayın Karadağ ve ekibine tekrar hayırlı olsun derken, Ülkemiz, milletimiz ve şehrimiz adına yapılacak her türlü faydalı ve hayırlı güzel çalışmalarda sonuna kadar destek vereceğimizin bilinmesini istiyor. Başarılar diliyoruz."

2018/02/2018-02-15-19-18-06.jpg
Bu haber 2968 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızılırmak'ta boğularak can verdi
Kızılırmak'ta boğularak can verdi
Ankara İskilipliler Derneği Genel Kurulu yapıldı
Ankara İskilipliler Derneği Genel Kurulu yapıldı