Mahalle muhtarları ve Belediye Başkanı buluştular

Mahalle muhtarları ve Belediye Başkanı buluştular

Belediye Başkanı Recep Çatma İskilip’te bulunan 14 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek istişare, bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yaptı. Atatürk Orman Çiftliğinde gerçekleştirilen toplantıya mahalle muhtarlarının tamamı ve Belediye Meclis üyeleri katıldı. Bir önceki muhtarlar toplantısında talep edilen hizmetlerin ne kadarının yapıldığı gözden geçirildikten sonra yeni talepler ve dilekler alındı.

04 Aralık 2016 - 11:31

Samimi atmosferde ve sohbet havasında geçen toplantıda muhtarlar asfalt çalışmasına teşekkür ettikten sonra mahallelerinin yeni ihtiyaç ve taleplerini Başkan Çatma’ya ilettiler. Başkan talepleri yazılı olarak kayıt altına aldı ve öncelikler göz önüne alınarak büyük, küçük tüm taleplerin yerine getirileceğini taahhüt etti. 

Belediye Başkanı Recep Çatma önümüzdeki günlerde Belediye Meclis üyeleri ve muhtarların da katılacağı bir çalışma toplantısı düzenleyeceklerini ve öncelikler göz önüne alınıp, mutabakata varıldıktan sonra planlı bir çalışmanın gecikmeden hayata geçirileceğini ifade etti. Başkan Çatma “ Muhtarlarımızla her zaman diyalog içinde olmamız çalışmalarımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu toplantıların daha kısa aralıklarla devam ettirilmesinde büyük fayda görüyorum. Tüm mahalle muhtarlarımıza çalışmalarımıza verdikleri katkı ve destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Başkan, muhtarların bir araya gelip istişare yapabilecekleri yer tahsisi isteğini de olumlu ve faydalı bulduğunu beyan ederek bu konuda da gereken desteği vereceğini beyan etti.

Yaklaşık dört saat süren istişare, bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı sonrasında Mahalle muhtarları, Belediye Meclis Üyeleri ile fotoğraf çekindikten sonra Başkan Çatma’nın sık aralıklarla bir araya gelip istişarede bulunma konusundaki olumlu yaklaşımı ile mahallelerine gösterilen ilgi ve desteğe teşekkür ettiler.

Bu haber 3426 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akciğerini koru kanser olma
Akciğerini koru kanser olma
İskilip Sağlık Müdürlüğü Lösemi konusunda bilgilendirme yapıyor
İskilip Sağlık Müdürlüğü Lösemi konusunda bilgilendirme...