LÖSEV’le bağışlarınız hayat buluyor

LÖSEV'le bağışlarınız hayat buluyor

1998 yılından bu yana lösemi ve kanser hastalarına maddi-manevi destekler götüren LÖSEV,  Türk Halkının imece usulü katkı ve bağışlarıyla 19 yıldır, on binlerce hasta ve onların imkânları kısıtlı ailelerini hayata bağlıyor.

28 Mart 2017 - 09:28

Bu gün LÖSEV’e kayıtlı, yaklaşık 23.000’e yakın lösemi – kanser hastası çocuk ve yetişkin var. Sayıları her gün artan hastaların  %92 si asgari geçim sınırının altında ailelere mensuplar. LÖSEV ihtiyaç sahibi ailelerine kıyafetten, beyaz eşyaya, kuru gıdadan et ürünlerine, kışlık yakacaktan, mobilyaya birçok maddi ve ayni yardım iletmektedir. Yine kişisel gelişim, mesleki eğitim, psikolojik destekler, moral-motivasyon etkinlik ve gezileriyle de ailelerin bu zorlu süreçte yanında yer almaktadır. LÖSEV tüm destekleri Türk Halkının imece usulü katkı ve bağışlarıyla hastalarına iletmektedir.

LÖSEV’e Bağışlarla Bereketli Sofralar, Sağlıklı Çocuklar…

Yardımlar LÖSEV Ankara ve Tüm Şubelerden Düzenli Olarak Ailelere Sunuluyor

En kaliteli protein kaynağı olan et ve et ürünleri hastaların beslenmesinde çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle lösemide et ve et ürünleri tüketerek sağlıklı beslenen çocuklar bu zorlu tedavi sürecinde birkaç adım öne geçiyorlar. LÖSEV tedavi süresince, protein ağırlıklı beslenmesi gereken, ihtiyaç sahibi hastalarına her ay yaklaşık 8kg’lık et ve et ürünleri kolileri sunmakta.

2017 Mart Ayında Tüm Türkiye’de 5000 Hasta Ailesi LÖSEV ‘in Et ve Et Ürünleri Desteklerinden Yararlanıyor…

LÖSEV’e yapılan adak veya vekâleten kurban bağışları yılın 12 ayı ailelere taze et olarak kayıtlı hasta ailelerine ulaştırılıyor. Aileler özellikle yaşadıkları bu zorlu süreçlerde onların yanında durarak desteklerini esirgemeyen bağışçılara dualar ederek teşekkürlerini dile getiriyorlar.

Büyük LÖSEV Ailesinin gönüllüleri, bağışçılarının da tek dileği “bu destek ve bağışların tüm hastalara kan olması, can olması, şifa olmasıdır”...

2017/03/2347371.jpg
2017/03/4764375.jpg
2017/03/5992355.jpg
Bu haber 4089 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhuriyet kulesini hemşerimiz Veysel Tank bitirdi
Cumhuriyet kulesini hemşerimiz Veysel Tank bitirdi
İskilip OSB'de zor viraj aşıldı
İskilip OSB'de zor viraj aşıldı