İskilip MYO 500 kişiyle taziye ziyareti yaptı

İskilip MYO 500 kişiyle taziye ziyareti yaptı

İskilip Meslek Yüksekokulu akademik ve idari kadrosu ile birlikte öğrencilerden oluşan yaklaşık 500 kişilik kalabalık okuldan kortej halinde yürüyerek önce ilçe emniyet müdürlüğüne ardından ilçe jandarma bölük komutanlığına kadar yürüdüler.

19 Aralık 2016 - 16:25 - Güncelleme: 19 Aralık 2016 - 16:40

İskilip MYO akademik ve idari personel ile öğrencilerden oluşan kalabalık başlarında İMYO Müdürü Doc.Dr.Muammer Cengil ile birlikte oluşturdukları kortej önce İskilip Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Heyeti kapıda karşılayan İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade etti. Vurgun, "Milletimizin birlik şuuru herşeyin üstesinden gelecek güçtedir" dedi. İMYO Müdürü Doc.Dr.Muammer Cengil'de burada yaptığı konuşmada "Hitit Üniversitesi'nin rektöründen öğrencisine kadar bütün fakülteleri ve bölümleri ile teröre ve güvenlik güçlerine karşı yapılan saldırıları lanetlemektedir. Terör saldırılarında şehit düşüen güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı dileriz" diye konuştu.

İMYO korteji ilçe emniyet müdürlüğünden sonra askerlik şubesi ve ilçe jandarma bölük komutanlığınıda ziyaret ettiler. Komutanlara taziyelelerini ileten heyet daha sonra sessizce dağıldılar. İMYO kortejinin geçisişi sırasında vatandaşların alkışladıkları görüldü.

Bu haber 10542 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Organize Sanayi Bölgesi için yeni bir aşamaya geçildi.
Organize Sanayi Bölgesi için yeni bir aşamaya geçildi.
CHP milletvekili aday adayı Talip Eken Genel Merkez'de
CHP milletvekili aday adayı Talip Eken Genel Merkez'de