İskilip’in yeni kaymakamı Bahadır Güneş

İskilip'in yeni kaymakamı Bahadır Güneş

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle 616 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. 12 mülki idare amirinin de İçişleri Bakanlığı bünyesindeki görev yerlerinde değişikliğe gidildi.

01 Aralık 2016 - 09:13

Kaymakam ve vali yardımcılarının görev yerlerinin değiştirilmesine ilişkin Mülki İdare Amirleri Atama ve Yer Değiştirmesi Kararnamesi, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Kararnameye göre, 616 mülki idare amirinin görev yerinde değişiklik yapıldı.

İçişleri Bakanlığı tarafından Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesi resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi. Kararnameye göre, 616 mülki idare amirinin görev yerinde değişiklik yapıldı. İskilip Kaymakamlığına Yalova/Armutlu ilçesi Kaymakamlığı görevini sürdüren Bahadır Güneş atandı.

  Bahadır Güneş Kimdir    

1975 yılında Balıkesir İvrindi İlçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Balıkesir ve Erzurum’da tamamlayarak, 1999 yılında Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu. Sırasıyla Kütahya Pazarlar, Sinop Dikmen İlçelerinde vekaleten görev yaptı. Yurtdışında 9 ay süreyle Leicester Üniversitesi’nde yabancı dil eğitimi aldı. Afyonkarahisar-Bayat, Karabük – Ovacık, Iğdır-Tuzluca Kaymakamlığı, Ağrı Vali Yardımcılığı ve Artvin Vali Yardımcılığı görevi yaptı. 2013 yılında çıkan kararname ile Armutlu Kaymakamlığı’ndaki görevini sürdürüyodu.

Bu haber 9770 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sabri Üre'yi kaybettik
Sabri Üre'yi kaybettik
Ahmet Sami Ceylan'dan millet bahçesi sözü
Ahmet Sami Ceylan'dan millet bahçesi sözü