İskilip heyeti Başbakan’la görüşmeli

İskilip heyeti Başbakan'la görüşmeli

Kadeş Barış Andlaşmasıyla ilgili sempozyumun açılışına katılmak üzere Başbakan Binali Yıldırım'ın Çorum'a geleceği açıkladı.

24 Eylül 2017 - 23:18 - Güncelleme: 25 Eylül 2017 - 19:19

Çorum milletvekili Salim Uslu sosyal medya hesabından Başbakan Binali Yıldırım'ın bir dizi açılışlar yapmak ve düzenlenecek olan Kadeş Sempozyumuna katılmak üzere Çorum'a geleceğini duyurdu.

Yapılan haber ve yorumlara göre Başbakan Yıldırım'ım Çorum'da bir güne yakın zaman geçireceği anlaşılıyor. İskilip bir heyetle özellikle programa alınmış ancak ödenek ayrılmadığı için duran kamu yatırımlarını başbakana iletebilir. 17 yılda 10 km'si yapılan Tosya yolu, başlamayan Çorum yolu, 2 etabı tamamlanan resterasyonun 3.ve 4. etabı ile kalenin restorasyonuyla ilgili beklentilerimiz Ak Parti teşkilatı önderliğinde STK'lardan kurulacak bir heyetle Başbakan Binali Yıldırım'a iletilebilir. 

BAŞBAKANIN ÇORUM PROGRAMI BELLİ OLDU

 

 

 

2017/09/981936.jpg
Bu haber 5788 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ahmet AVŞAR
  6 yıl önce
  Sayın iskilipli hemşehriler bir günde başbakanla ne konuşacaksınız kendisinden randevu isteyip Ankarada konuşun. İskilip Çorum arasına tüneli tosya yolunun şehir dışından yapımı ve tamam***ması Çankırı yolu hatta Çorum hava a***ı. Bunlarıda Çorumdan bağımsız konuşun. İskilip belediye başkanı AK parti ilçe teşkilatı olarak Hatta isterseniz ben dahi katılabilirim 2002den beri AK partili o*** tarihi bir şehir için çok az bile bunlar
 • Hüseyin aslan
  6 yıl önce
  Bizim köyün yolları sıtabize biz nezaman görecez asfaltı ilçeden köye giderken tıraktörle gidiyoruz bize yazık değilmi en önemli şey yol oda bize yokkk Çorum İskilip İkipınar köyüü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehri İskilip Cemiyeti tarihi semercilerarastasını restore ediyor
Şehri İskilip Cemiyeti tarihi semercilerarastasını restore ediyor
İskilip OSB'ye kimse inanmıyordu, şimdi yatırımcı talepleri artıyor
İskilip OSB'ye kimse inanmıyordu, şimdi yatırımcı talepleri...