"İskilip’e şefkat evleri yapacağız"

"İskilip'e şefkat evleri yapacağız"

Ak Parti İskilip Belediye Başkan Aday Adayı Coşkun Akkoca “ İskilip’i yaşlıların, düşkünlerin, ihtiyaç sahibi insanların ve engellilerin rahat yaşayacağı bir şehir haline getireceğiz” dedi.

13 Aralık 2018 - 11:58 - Güncelleme: 19 Şubat 2019 - 17:52

Coşkun Akkoca yaptığı açıklamada İskilip’in kalkınmasına yönelik projelerinin hızlı bir şekilde hayata geçirileceğini ancak ondan önce sosyal sorunların ivedilikle çözülmesi gerektiğini söyledi. Akkoca “ İskilip’in kalkınmasına yönelik olarak uzun süredir üzerinde çalışılarak hazırlanmış projelerimiz var. Bütün bunları seçim vaadi olarak kamuoyuyla paylaşmadan önce İskilip’in öncelikle halledilmesi gereken sosyal sorunları var. Soğuk kış kendini hissettirirken evlerinde sobalarını tutuşturmak aciz yaşlılarımız var. Hastalanıp tedavisiyle ilgilenemeyen yalnız insanlarımız var. Güllük gülistanlık hayaller kurmadan önce bu konuyu halletmemiz gerekiyor” diye konuştu.

Ak Parti İskilip Belediye Başkan aday adayı Coşkun Akkoca eski hastane binasının bulunduğu alanın yaşlılara ve düşkünlere yönelik tesisler olarak düşündüğünü söyledi. “ Eski hastane binasının bulunduğu alanın temizlenerek yaşlıların ve düşkünlerin yaşayacağı hayatlarını kolaylaştıracak modern binalar yapacağız. Evlerinde yalnız yaşamak zorunda kalan yaşlı ve bakıma muhtaç insanları şefkat evlerine yerleştirerek onlara hizmet edeceğiz. Belediyenin gelirlerini artırıcı yeni projeleri, kültür, sanat, turizm projeleri ve şehrin kalkınmasına yönelik projeleri açıklamadan önce şefkat evlerini inşa edip şehrimizi bereketlendirmemiz gerekiyor” Dedi.

 

Bu haber 19233 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İmam Hatip Liseleri ve Ortaokulları arasında
İmam Hatip Liseleri ve Ortaokulları arasında "Mesleki...
Yozgat Valiliği köy sineması ile deprem bölgesinde çocuklara psikolojik destek veriyor
Yozgat Valiliği köy sineması ile deprem bölgesinde çocuklara...