Uslu’ya zorunlu hizmet teşekkürü

Uslu'ya zorunlu hizmet teşekkürü

İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma Umre ziyareti sonrası Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dedi.

15 Şubat 2017 - 11:32 - Güncelleme: 15 Şubat 2017 - 12:36

Belediye çalışmaları hakkında bilgiler verip, taleplerini de ileten Başkan Çatma, “Girişimleriniz sonucu İskilip ilçemizin tamamı Şubat 2017 tarihinde yayınlanan 2713 sayılı tebliğler dergisinde Zorunlu Hizmet Bölgesi kapsamına alınmıştır. Destek ve katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.  Şehir Stadyumumuzun Sentetik çim yapılması için girişimleriniz olmuştu sürecin tamamlanmasını bekliyoruz. İŞKUR Toplum Yararına Program kapsamında istihdam sağlayarak hizmetlerimize de büyük oranda katkı sağlıyorsunuz. Sayenizde Çorum olarak fazlasıyla destek alıyoruz. Yeni dönemde de desteğiniz bekliyoruz” dedi.

Geçtiğimiz hafta Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca Antalya’da düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısı hakkında da bilgiler veren Çatma, “Büyük övgü toplayan yöresel yemeğimiz İskilip Dolması toplantıda gündeme geldi. Yerel Yönetimler Başkanımız Erol Kaya İskilip Dolmasının Belediye Başkanlarını da ikram edilmesini istemesi bizleri oldukça memnun etti. Mecliste girişimlerinizle yaptığımız tanıtım sonuçlarını veriyor. Teşekkür ederiz” dedi.

Uslu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İlçelerimizin talep ve önceliklerine göre hizmet etmeye çalışıyoruz. Bundan sonrada imkânlar ölçüsünde hizmete devam edeceğiz. İlçelerimizin birincil önceliklerini, ihtiyaçlarını siz yerel yöneticiler daha rahat gözlemleyebiliyor ve taleplerinizi bizlere iletiyorsunuz. Bizler de imkânları talepleriniz doğrultusunda ilimize aktarmaya çalışıyoruz. Toplum Yararına Program kapsamında Çorum’un yeni dönemde de faydalanması için gerekeni yapacağız. Şehir Stadyumunun Sentetik Çin yapılması için görüşmelerimizi yapıyoruz ” dedi.

Uslu ayrıca Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’yı arayarak yeni dönemde Belediye Başkanları Toplantısının Çorum’da yapılması halinde İskilip Dolması ikramı yapılacağını söyledi.

Anakara Büyükşehir Genel Sekreteri hemşehrimiz Asım Balcı ile de görüşen Uslu İskilip Belediyesinin taleplerini iletti.

0
Bu haber 3673 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • HİZMET YAPILMASI LAZIM
  4 yıl önce
  Çevremize Tv ye bakalım. İlçemiz eriyor. İş. eğitim arayışlarından halkımız kayıyor gidiyor evlere bakıyoruz bir bir ışıkları kararmaya devam ediyor sosyal devmet anlayışı eksik hizmet var ise temin edilmesi gerekir. İlçemiz ediyor erime enğellenmeli Dünyarın merkezi olayını kullanamadık. Düşünmemi
 • GURBETTEN
  4 yıl önce
  Tosya İskilip yolu açılması yönünde niçin çalışma yapılmıyor. Maliyet bahane yapılmamalı.1 aylık tel faturasına dünyalar ödeniyor. Çaryı cami yanındati uvuse wc ler ne zaman düzenleme yapılacak yakışan sir meldan kot farkı kullanarak şelale akışlı bir MEYDAN. Bayramdan bayraka geldiğimiz ilçemize hark edecek yer bulunmuyor Beld işhanı yanındati meydan altıra neoen kahalı otopark yire ptt önü hatta landaki okul bançezi ile birleştrlp altı otopark üstü pTT kaldırılıp çdk büyük meydan neden yapılmaz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İskilip Belediyesinin evde sağlık hizmeti takdir topluyor
İskilip Belediyesinin evde sağlık hizmeti takdir topluyor
İskilip turşu atölyesi için yer tespiti yapılıyor
İskilip turşu atölyesi için yer tespiti yapılıyor