Fehmi Yağlı'dan flaş çıkış

Ak Parti kurucu İlçe Başkanı ve eski milletvekili adayı Fehmi Yağlı, dün açıklamada bulunan MHP Genel Sekreter Yardımcısı Dr.Hidayet Vahapoğlu'na destek verdi. yılan hikayesine dönen İskilip - Tosya yoluyla ilgili çalışma başlatan Vahapoğlu konuyu Devlet Bahçeli'ye götüreceğini belirtmişti.


Fehmi Yağlı'dan flaş çıkış

Ak Parti eski ilçe Başkanı Fehmi Yağlı İskilip - Tosya yoluyla ilgili açıklamada bulunan MHP Genel Sekreter Yardımcısı Hidayet Vahapoğlunu destekleyen cesur bir çıkış yaptı. Yağlı açıklamasında şunları söyledi

"Çorum Milletvekillerimize sesleniyorum kapris yapıp da aman ha Hemşehrimiz Sayın Vahaboğlu'nun İskiliple ilgili girişimlerine çomak sokupta engellemeye filan kalkışmayınız. İskilip halkı olarak burnumuzdan soluyoruz.Elinizden gelen her türlü katkıyı veriniz. Şimdiye kadar İskilip siyaseten gerçekten haksızlığa uğrayan bir ilçe olarak üvey evlat muamelesi gördü. Bu durumdan elbette tamamen Sizleri suçlamak doğru değil. İlçe siyasetçileri olarak suçun büyüğü bizlerde.Siyasetin kamera arkasını çok iyi tahmin edebildiğim için bu tarihi uyarıyı yapmak mecburiyetinde hissettim kendimi.Akpartinin ilçedeki geleceğinin selameti içinde bu hususun önemli olduğuna inanarak bu uyarıyı yapıyorum.