Ak Parti İskilip teşkilatı görev dağılımı yaptı

Ak Parti İskilip İlçe Başkanlığı 6. olağan genel kurulunun ardından yönetim kurulu görev dağılımı belli oldu.


Ak Parti İskilip teşkilatı görev dağılımı yaptı

Ak Parti İskilip ilçe Başkanlığı tarafından 6 Olağan Genel Kurulu 27 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleştirildi.

Genel Kurul ile Birlikte Mustafa Lek güven tazeledi. Lek’in yeni yönetimi ise Cengiz Erdoğan, Selim İstanbulluoğlu, Hüseyin Çetinkaya, Hafize Kahraman, Emine Bostan, Emine İpek, M.Fatih Boran, Mehmet Ergin, Duran Bıyık, Mehmet Çark, Osman Gökçe, Mehmet Kestek, Erdal Bıyık ve Leyla Koçyiğit’ten oluşmuştu.

6 Olağan kongre sonrasında İskilip İlçe Başkanlığı bünyesinde Birim Başkanlıklarında görev yapacaklar belli oldu. Buna göre Tanıtım Medya Başkanlığına Cengiz Erdoğan, Siyasi ve Hukuki işler Başkanlığına Selim İstanbulluoğlu, Teşkilat Başkanlığına Hüseyin Çetinkaya, Seçim İşleri Başkanlığına Erdal Bıyık, Sosyal politikalar Başkanlığına Emine İpek, Yerel yönetimler Başkanlığına Duran Bıyık, Ekonomi İşler Başkanlığına M. Fatih Boran, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığına Hafize Kahraman, Mali ve İdari İşler başkanlığına Mehmet Ergin, ilçe Sekreterliğinde ise Mehmet Kestek görev alacak.

Mustafa Lek; 1979 İskilip Doğumlu, Orta ve Lise Eğitimini Çorum imam Hatip Lisesinde Tamamladıktan sonra  Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İİBF Kamu Yönetiminden Mezun oldu. MGV Üniversite Komisyon üyelikleri, Memursen İstanbul İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliği, Atıf-Der Kurucu Başkanı, İmam hatip Okulları Koordinatörlüğü Çerçevesinde İskilip İlçe Koordinatörü, Cihannüma Çorum il Temsilciliği görevlerinde bulundu. Siyaset Akademisi Çorum birincisi olan Lek, 13 Nisan 2016 tarihinde İskilip ilçe Başkanlığına atandı. 27 Ağustos 2017 Tarihinde yapılan 6. Olağan Kongresinde ise Tekrar Seçilerek Halen Ak Parti İskilip İlçe Başkanlığı yürütmektedir. İşadamı Lek evli ve bir çocuk babasıdır.

Cengiz Erdoğan; 1984 İskilip doğumlu, Kamu Yönetimi 4 sınıf öğrencisi Erdoğan halen Çorum Gaz İskilip Şubesinde Görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Selim İstanbulluoğlu; 1949 İskilip doğumlu, Ziraat, Tarım ve Karadeniz Birlikte görev almış, halen Tarım kredi Kooperatifleri Ankara Bölge Birliği Yönetim Kurulu üyeliğine devam etmektedir. Evli ve 2 Çocuk babası.

Hüseyin Çetinkaya; 1989 İskilip doğumlu Lise Mezunu, Esnaf evli ve 1 çocuk babası

Hafize Kahraman; 1980 İskilip doğumlu, Gazi Üniversitesi Giyim Öğretmenliği Mezunu, Ak Parti İki Dönem Yönetim kurulu Üyesi

Emine Bostan; 1979 doğumlu, Gazi Üniversitesi Giyim Öğretmenliği Mezunu,

Emine İpek; 1994 doğumlu, Afyon Kocatepe Üniversitesi Fizyoloji Mezunu, Fizyoterapist,

M. Fatih Boran; 1982 İskilip Doğumlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi İ.İ.B. Fakültesi mezunu, İskilip Bakkallar ve Tuhafiyeciler odasında görev aldı. Evli ve 2 çocuk babası,

Mehmet Ergin; 1969 iskilip Doğumlu, Selçuk üniversitesi Muhasebe Mezunu, Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü Adalet Yüksekokulu Mezunu, İlk Dönem Ak Parti Belediye Meclis Üyesi, Mali Müşavir Bağımsız Denetçi, Evli ve 2 Çocuk Babası

Duran Bıyık; 1962 İskilip doğumlu, Ak Parti İskilip İlçe Teşkilatı kurucu üyesi, 2004-2009 yılları arasında İl genel meclis Üyeliği, Esnaf, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Mehmet Çark; 1958 iskilip doğumlu, Lise Mezunu, Esnaf Emekli evli ve 2 çocuk babası

Osman Gökçe; 1961 iskilip Doğumlu, esnaf, Emekli 3 Çocuk Babası.

Mehmet Kestek; 1953 İskilip doğumlu, Emekli öğretmen, Evli ve 3 Çocuk Babası

Erdal Bıyık; 1978 İskilip Doğumlu, Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu, Atıf-Der Yönetim Kurulu Başkanı, Abı Hayat Derneği Genel Sekreteri ve Evli

Leyla Koçyiğit; 1993 İskilip Doğumlu Hitit Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Mezunu,