Sendikacılardan milli eğitim müdürüne tepki

Sendikacılardan milli eğitim müdürüne tepki

Eğitim Bir Sen Çorum Şubesi yöneticileri İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürü'nü protesto etti. Baskıcı tutumuyla ilgili eleştirilen ilçe milli eğitim müdürünün siyasete de zarar verildiği belirtildi. Seçimler yaklaşırken başka kurumlarda da mobbinge karşı sendikaların harekete geçebileceği ifade ediliyor.

30 Nisan 2018 - 20:26

Eğitim Bir Sen Çorum Şubesi, İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürü’nü protesto etti.

Şube Başkanı Tahir Eşkil öncülüğünde toplanan sendikacılar, İskilip’te uzun zamandır eğitim çalışanlarını ve eğitim kurumları yöneticilerini rahatsız eden, üzen, kıran, yıldıran, hayatı çekilmez bir çileye dönüştüren baskıcı, kaba, dayatmacı, antidemokratik bir yönetim anlayışı olduğunu iddia ettiler.

Eşkil açıklamasında özetle, “İlçe Milli Eğitim Müdürünün yönetim anlayışının vermiş olduğu rahatsızlık İskilip’i ve eğitim camiasını çileden çıkarmış, eğitimi felç etmiş, kurumlarda/okullarda moral ve motivasyon bırakmamıştır.

İlçe Milli Eğitim Müdürünün yönetim anlayışının vermiş olduğu rahatsızlık İskilip’i ve eğitim camiasını çileden çıkarmış, eğitimi felç etmiş, kurumlarda/okullarda moral ve motivasyon bırakmamıştır.

Cezası mükâfatından fazla hiçbir yönetim anlayışının ve eğitim anlayışının başarıya ulaşma şansı ve ihtimali yoktur.

Buradan Yetkililere, müdürü bu makama atayan siyasilere, eğitimi bitme noktasına getiren ve siyasete açıkça zararı olan bu zatı burada tutmaya devam edecek misiniz? “ dedi.

Bu haber 5248 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İskilip’e Leader’den 2.2 milyon TL
İskilip’e Leader’den 2.2 milyon TL
İskilip'te yasak sonrası ilk Cuma namazı kılındı
İskilip'te yasak sonrası ilk Cuma namazı kılındı