Saçlar İçin Kullanılabilecek Keratase Saç Bakım Ürünleri

Saçlar İçin Kullanılabilecek Keratase Saç Bakım Ürünleri

Güzel, sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmak biraz zaman ayrılır ve saçlara özen gösterilirse çok da zor değil. Aslında saçlar çok yıpranmadan ve kurumadan bakım yapmaya başlamak gerekiyor. Yıpranmış bir saçı eski haline getirmek daha yıpranmadan önlemini almaktan çok daha zor. Saç çoktan yıprandıysa, bu aşamada da saçı mevcut durumundan daha iyi bir hale dönüştürmek  piyasada sunulan birçok saç bakım ürünü sayesinde söz konusu olabiliyor

15 Kasım 2016 - 23:38

Saç bakım ürünlerinin internet üzerinden temin edilebileceği en doğru adresler arasında ön sıralarda gelen tahtatarak.com. Var olan saç problemine en uygun bakım ürünlerinin yer aldığı Tahta Tarak sanal mağazasında dünyaca ünlü profesyonel saç bakım markaları, hesaplı fiyatlarla tek çatı altında buluşuyor. Ünlü saç markaları arasında yer alan kerastase da saç şekillendirici ve saç bakım ürünleri seçenekleriyle tahtatarak.com’da satışa sunulmakta.

Saçlarda yaşanılabilen problemler hem erkeklerde hem de kadınlarda görülebiliyor. En çok rastlanabilen sorunlar arasında kepek sorunu, saçta yağlanma ve saç dökülmesi de görülüyor. Saçlarda görülebilen bu tür sorunları önlemek ya da var olan sorunu gidermek isteniyorsa, doğru şampuan ve bakım kremi tercih etmek, bu sorunlara yönelik hazırlanmış özel ürünler kullanmak iyi bir çözüm. Yağlanma ve kepek sorununa karşı kullanılabilecek ürünler arasında hassas bir şekilde saç derisini dengeleyen, kepeklenme ve yağlanma karşıtı Kerastase Specifique serisi de yer alıyor. Bu tür sorunlarda tercih edilebilecek harika bir ürün. Yağlı saçlar ve yağlı saç derisi için uzun süre etkili düzenleyici saç banyosu Bain Clarifiant kullanılabilir. Bu ürün ile saç derinlemesine temizleniyor.

Saç kaybı yaşayanlar için de harika bir ürün var. Kerastase Specifique serisi. Bu seri saç kaybını 3 adımda önlüyor.

Kerastase’nin saçlarına önem verenler için sunduğu birçok ürün bulunuyor. Her saç problemi için farklı bir ürün grubu sunan Kerastase, pürüzsüzlük ve belirginlik arayan saçlar için Discipline, kuru saçlar için Nutritive, yıpranmış ve aşırı işlem görmüş saçlar için Resistance serilerini önerirken, saç yoğunluğu ve dolgunluğunu artırmak için Densifique serisini öneriyor.

Kerastase’nin doğal saçlar, yıpranmış saçlar, asi, kuru ve boyalı saçlar için serileri ve argan içerikli ürünleri, saç şekillendiricileri, bakım setleri de tahtatarak.com’un sanal mağazasından temin edilebilir. Sitede yapılan alışverişlerde tahtatarak.com 2. ürüne %10, 3. ürüne %25 indirim uyguluyor. İnternetten alışveriş imkanının yanında kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanı da bulunan tahtatarak.com en fazla 3 gün içinde ürün teslimini adrese yapıyor.

Bu haber 2908 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYM Başkan vekili Recep Kömürcü emekli oldu
AYM Başkan vekili Recep Kömürcü emekli oldu
İskilip Belediyesinden turizm yolunda tarihi adım
İskilip Belediyesinden turizm yolunda tarihi adım