Milli eğitimin 15 Temmuz etkinlikleri sona erdi

Milli eğitimin 15 Temmuz etkinlikleri sona erdi

İskilip Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen sportif etkinlikler yapılan ödül töreni ile son buldu.

15 Temmuz 2017 - 10:28 - Güncelleme: 15 Temmuz 2017 - 11:49

İskilip Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen sportif etkinlikler Misakımillî ilkokulunda yapılan ödül töreni ile son buldu. Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği etkinlik kapsamında futbol, yüzme, okçuluk, dart, masa tenisi, satranç ve atletizm bayrak yarışmaları yapıldı. 7 branşta yapılan yarışmalara 100'ü aşkın öğrenci katıldı. Dereceye giren yarışmacılara madalya takdim edildi.

Dereceye giren yarışmacılar

Okçuluk yarışmasında dereceye girenler

Ahşap yay

1-İsmail Uysal

2-Süha Bayar

3-Yusuf Emre Körçoban

Metal Yay

1-Eren Arslaner

2-Osman Can Aydın

3-Sülayman Aydınİ

İlkokullar arası satranç yarışmasında dereceye girenler

1-Kadir Şahin

2-Onur Halıcı

3-Ufuk Barış

4-Meva Armutlu

Ortaokullar arası satranç yarışmasında dereceye girenler

1-Beyza Umaç

2-Merve Akköylü

3-Havva İrem Tatar

4-Özcan Yüce

Dart Yarışmasında dereceye girenler

1-Melek Akköylü

1-Cansu Bodur

1-Süleyman Öztürk

2-Hüseyin İmal

2-Eray Köse

2-Kader Kekeç

3-Emir Yalçın

3-Raşit Şen

3-Melih Tatar

Liseler arası masa tenisi erkekler yarışmasında dereceye giren okullar

1-Endüstri Meslek Lisesi

2-Akşemseddin Anadolu Lisesi

3-Anadolu İmamhatip Lisesi

Liseler arası masa tenisi kızlar yarışmasında dereceye giren okullar

1-İskilip Anadolu Lisesi

2-Anadolu Kız İmamhatip Lisesi

3-Sultan Hatun Kız Anadolu Lisesi

Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli masa tenisi yarışmasında dereceye girenler

1-Faruk Çınar

2-Tarık Demirci

3-Mehmet Fidan

Yüzme Yarışmasında dereceye girenler

13 yaş grubu serbest stil

1-Alperen Erden

2-Hüseyin Sarı

3-Raşit Küyük

10 Yaş grubu serbest stil

1-Onur Halıcı

2-Ömer Karabük

3-Alptekin Erden

Su altı halka toplama

1-Alperen Erden

2-Onur Halıcı

3-Ömer Karabük

Futbol yarışması dereceye giren okullar

1-Azmilli Ortaokulu

2-Ebusuud Efendi Ortaokulu

3-Erenler Cumhuriyet Ortaokulu

Atlezim bayrak yarışmasında dereceye giren okullar

1-Misakimilli İlkokulu

2-Ebusuud Efendi Ortaokulu

3-Azmimilli Ortaokulu

 

2017/07/7098128.jpg
2017/07/7607320.jpg
2017/07/8631889.jpg
2017/07/3409715.jpg
2017/07/6369357.jpg
2017/07/144601.jpg
2017/07/9503138.jpg
2017/07/8283227.jpg
2017/07/5515816.jpg
2017/07/1084270.jpg
2017/07/4001653.jpg
2017/07/139975.jpg
2017/07/149572.jpg
2017/07/9696222.jpg
2017/07/5358418.jpg
2017/07/6351038.jpg
2017/07/3177752.jpg
2017/07/518623.jpg
2017/07/5499582.jpg
2017/07/1682507.jpg
2017/07/8454194.jpg
2017/07/9988188.jpg
2017/07/2597896.jpg
2017/07/8856221.jpg
2017/07/8801497.jpg
2017/07/6676260.jpg
2017/07/4949253.jpg
2017/07/1559488.jpg
2017/07/8563129.jpg
2017/07/7513632.jpg
2017/07/2239799.jpg
2017/07/200946.jpg
2017/07/4090518.jpg
2017/07/7963233.jpg
2017/07/7072588.jpg
2017/07/6677656.jpg
2017/07/2962690.jpg
2017/07/6887283.jpg
Bu haber 1745 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MHP'de devam ediyorum
MHP'de devam ediyorum
İskilip Kültür ve Eğitim Vakfı'nın adı değişmiş
İskilip Kültür ve Eğitim Vakfı'nın adı değişmiş