İskilip Halk Eğitim’den 100 kadına İşkur kursu

İskilip Halk Eğitim'den 100 kadına İşkur kursu

İskilip Metin Alkan Halk Eğitimi Merkezi ve İŞKUR işbirliği ile bayan istihdamına yönelik 4 yeni kurs açılıyor. Seçmeler 10 Temmuz 2017 Pazartesi günü saat 10’da Halk Eğitim Binasında yapılacak. 18-50 yaş şartı aranacak.Kursiyerlere günlük ücret ödenecek.

08 Temmuz 2017 - 11:26

İskilip Metin Alkan Halk Eğitimi Merkezi ve İŞKUR işbirliği ile bayan istihdamına yönelik 4 yeni kurs açılıyor. Kadın Üst Giysileri Dikim Elemanı, Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama Elemanı, Ağaç Oymacılığı ve Sedefkâr yetiştirme alanlarında açılacak kurslara toplamda 100 bayan kursiyer alınacak. Kursiyerlere kurs süresince İŞKUR tarafından belirlenen günlük ücret ödenecek ve kursiyerler meslek hastalıkları, kaza ve sağlık sigortası ile sigortalanacak. Halk Eğitimi Merkezinde ön başvuruları alınan kurslara katılabilmek için 18 yaşından büyük, 50 yaşından küçük olmak gerekiyor. 10 Temmuz Pazartesi günü saat 10’da yapılacak seçmeler için isteklilerin Halk Eğitimi Merkezi’ne nüfus cüzdan fotokopileri ile başvurması gerekiyor.

Bu haber 9407 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bafradan
    3 yıl önce
    Bafrada evyerin giriş bölümlerinde bayanlar bay iç giyim üretimi yapılmaktadır. Atlet kilot vs üretimi. Neden İskilip de de yapılmaz. 3 binanın 1 inin altında bodrum zemin katlarda atölyeler mevcuttur. İnşallah ilçemize hayırlı olur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İskilip’e Leader’den 2.2 milyon TL
İskilip’e Leader’den 2.2 milyon TL
İskilip'te yasak sonrası ilk Cuma namazı kılındı
İskilip'te yasak sonrası ilk Cuma namazı kılındı