İskilip’e yeni halı saha yapılıyor

İskilip'e yeni halı saha yapılıyor

Çorum İl Genel Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mustafa Çelik İskilip Erenler İmam - Hatip Ortaokulu'nun arkasında kalan 2 bin 340 metrekarelik alana halı saha yapımı için Köylere Hizmet Götürme birliğine komisyonca 230 bin Tl para aktarılmasının uygun görüldüğünü açıkladı.

07 Kasım 2016 - 19:14 - Güncelleme: 07 Kasım 2016 - 19:35

Çorum İl Genel Meclisi Bütçe ve Plan Komisyonu Başkanı Mustafa Çelik,  İskilip Erenler İmam - Hatip Ortaokulu'nun arkasında kalan 2 bin 340 metrekarelik alana halı saha yapımı için Köylere Hizmet Götürme birliğine komisyonca 230 bin Tl para aktarılmasının uygun görüldüğünü ifade etti.

İl genel meclisinin bugünki toplantısında , ekim ayında plan ve bütçe komisyonuna havale edilen "İskilip'te gençlerin spor yapabildikleri alanların ve sahaların az olup il özel idaresince gençlere yönelik yeni spor alanları oluşturulabilir mi " önergesi değerlendirilerek karar bağlandı. Buna göre  Erenler İmam Hatip Ortaokulu'nun arkasında bulunan 2 bşn 340 metre kare boşluğa  20mx40m ölçülerinde bir adet halı saha yapılmasına karar verildi. Soyunma odalı ve güneş enerjisi ile aydınlatmalı sahanın yapımına 2017 yılında başlanacak

Bu haber 9106 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mustafa panal
    3 yıl önce
    Kalemine ellerine emeğine saglik sag olasin var olasin sevgili mustafa abim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İskilip’e Leader’den 2.2 milyon TL
İskilip’e Leader’den 2.2 milyon TL
İskilip'te yasak sonrası ilk Cuma namazı kılındı
İskilip'te yasak sonrası ilk Cuma namazı kılındı