Milli eğitim iftarda biraraya geldi

İskilip ilçe Milli Eğitim Müdürü,  Şube Müdürü ve müdürlük personelleri birlikte ramazan ayı iftar yemeğinde bir araya geldiler.


Milli eğitim iftarda biraraya geldi

İlçe milli eğitim müdürlüğünde gerçekleşen yemeğe ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu, şube müdürü Fatih Okumuş, şefler Mehmet Sevindi ve Ali Semerci yanında diğer personeller katıldılar.

Dualarla başlanılan iftar yemeğinde konuşma yapan ilçe illi eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu; "milli eğitim camiası olarak kendi personellerimizle birlikte iftar programında aile bütünlüğü içerisinde bu şekilde bir araya gelinmesi çalışanlar arasındaki uyum ve dayanışmayı göstermiştir. Bizi bu programda buluşturan yüce Rabb'ime şükürler olsun. Bu mübarek ayda ne kadar şükretsek azdır . Bu nedenle burada bulunmaktan sizlerle birlikte çalışmaktan büyük bir mutluluk duyuyor, bu ortamı da seviyorum. " dedi.

Neşe içerisinde geçen iftar yemeği sonrası kurumumuzda tayini çıkan veri hazırlama memuru Gonca Çelik Kuş'a İlçe Mili Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu tarafından yeni görev yerinde başarılar dileyerek plaket sunumu yapıldı.

Dostlukların kuvvetlendiği, kültürümüzün ve değerlerimizin yaşatıldığı bu iftar yemeğinde kalmayıp başka zamanlarda da bir araya gelinmesi hatırlatılarak toplantı sona erdi.