Erol Kavuncu çalışmayı İskilip'ten başlattı

Ak Parti Çorum Milletvekili adayı Erol Kavuncu seçim çalışmasına İskilip'ten başladı. İskiliplilerin yakından tanıdığı Kavuncu bugün ziyaret ettiği İskilip'te yoğun ilgi ile karşılandı.


Erol Kavuncu çalışmayı İskilip'ten başlattı

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerinde Ak Parti’nin Çorum sıralamasında 3. Sırada yer alan Erol Kavuncu seçim çalışmalarını İskilip’te başlattı.  Beraberindeki heyetle birlikte İskilip’e gelen Erol Kavuncu Ak Parti İskilip İlçe Başkanlığında partililere hitap etti. Kavuncu burada yaptığı konuşmada seçim çalışmasını İskilip’ten başlattığını açıkladı. Kavuncu “ Çorum ve bütün ilçelerimiz bizim için önemlidir.  Ama biz kendi yaşadığımız bölge olarak İskilip, Bayat, Uğurludağ ve Oğuzlar bölgesinde  çalışmalarımızı başlatıyoruz. İskilip’in ve diğer ilçelerimizin siyaseten giderilebilecek bütün sorunlarını biliyorum. Sizlerin hizmetkarı olarak var gücümle çalışıp sorunlarımızın çözümü için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

Ak Parti Çorum Milletvekili adayı Erol Kavuncu daha sonra İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, İskilip Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek ve beraberindeki partililerle birlikte esnaf ziyaretinde bulundu.  Erol Kavuncu’ya İskilipliler destek sözü verdiler. Daha sonra İskilip Belediyesine geçen Kavuncu daha sonra İskilip’ten ayrıldı.