Hüseyin Demircan Ak Parti'ye aday adaylık başvurusunda bulundu

2002 yılından beri milletvekili adayı olmayan tek ilçe İskilip'te muhasebeci Hüseyin Demircan'ın aday adaylık başvurusu yeni bir heyecan uyandırdı. Demircan'a İskilip'te beklenenin üzerinde destek geldi.


Hüseyin Demircan Ak Parti'ye aday adaylık başvurusunda bulundu

24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde milletvekilliği adaylığı için aday adaylık başvurusunda bulunan Hüseyin Demircan evraklarını Ak Parti İl Başkanlığına teslim etti.Demircan gazetemize yaptığı açıklamada " Yıllardır İskilip'i analiz etmiş birisi olarak kısa, orta ve uzun vadede yapılması gerekenleri biliyorum. Allah nasip ederde milletvekili olursam bütün Çorum'a hizmet etmek için elimden gelen gayreti göstereceğim" diye konuştu. Demircan 'Millete hizmet ve 2023 hedeflerimiz doğrultusunda, bu davaya gönül veren bir isim olarak aday adayı olmaya karar verdim.

Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulan AK Parti’nin bir neferi olarak yeni bir heyecanla 24 Haziran seçimlerine hazırlanıyoruz. Güçlü Türkiye hedefiyle çıktığımız bu yolda, 2023 vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmek için kolları sıvadık. İlk günkü heyecanla, yeni başarılara imza atmayı arzu ediyor, aday adaylığı sürecinin şahsım ve memleketimiz açısından hayırlara vesile olmasını diliyorum.”