Mehmet Karadağ İl Genel grubunu topladı

il Genel Meclisi’nin Kasım ayı AK Parti Grup Toplantısı İl Başkanı Mehmet Karadağ’ın Başkanlığı’nda il binasında gerçekleştirildi.


Mehmet Karadağ İl Genel grubunu topladı

İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya ile birlikte toplantıya katılan meclis üyeleri Karadağ’ı kutladı. Toplantıda AK Parti’deki geçmişi ve ülke gündemine ilişkin önemli açıklamalar yapan AK Parti İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ, İl Genel Meclisi üyelerine teşekkür ederek AK Parti’de kuruluştan önce ve kuruluşta görev yaptığını, 2001 yılında Merkez İlçe Kurucu Başkanlığıyla aktif siyasete başladığını ve ardından İl Başkanlığı yaptığını hatırlattı.

Her zaman AK Parti içerisinde millete hizmet ettiğini aktaran Karadağ, “Başkanlık görevinden ayrıldığımızda da partimize hizmet etmeye devam ettik. İl Başkanlığı sürecinde ismimiz gündeme geldiğinde kamuoyunun olumlu karşılaması, bizleri desteklemeleri neticesinde Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Bey’in teveccühü ile yeniden İl Başkanlığı görevi tevdi edildi. Bu görevde bulunmak onur ve gurur vericidir. Bizler burada hizmet etmek için bulunmaktayız.

İlkemiz hizmet olmalıdır. Çorum’a hizmet konusunda birbirimizle yarışmalıyız” dedi.

 

AMACIMIZ MİLLETİMİZİN YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTMEKTİR

İl Genel Meclisi’nin İlçeleri ve merkezi temsil ettiğini kaydeden Karadağ, köylere hizmet götürülmesinde ve köylülerimizin sorunlarının çözülmesinde meclis üyelerinin ellerinden gelenin de fazlasını yaptığından emin olduğunu ifade ederek şöyle konuştu: “Partimizin kurulduğu günden bugüne kadar ve bundan sonra da bizler birlik ve beraberlik içinde hizmet etmeye devam edeceğiz.

Amacımız milletimizin yaşam kalitesini ileri bir seviyeye çıkarmaktır.

 

BAŞKANLIK REFERANDUMUNA HAZIR OLMALIYIZ

Önümüzde referandum ve Başkanlık Sistemi seçimleri bulunmaktadır. Bizler hizmet götürdüğümüz her yerde milletimize bu seçimlerin ne denli önemli olduğunu neden gerekli olduğunu anlatmak bizim yegane görevimizdir. Hiçbir aksaklık olmasına müsaade etmeden çalışmalarımıza yorulmadan bıkmadan usanmadan devam edeceğiz.

 

79 MİLYONUN HİZMETKARI OLACAĞIZ

Ülkemiz etrafında komşu ülkelerimizde yaşanan olaylara tanık oluyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız ve Başbakanımız Binali Yıldırım nasıl gecesini gündüzüne katarak çalışmakta ise bizlerde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Komşu ülkelerimizdeki mazlumların yanında olmaya devam edeceğiz. Ülkemiz ve milletimiz geleceği için var gücümüzle durmaksızın çalışacağız.

Halkımızın büyük bir teveccühüyle bugünlere geldik bizlerden desteğini esirgemeyen halkımızın 79 milyonun hizmetkarı olmaya devam edeceğiz.”

 

METEOĞLU:SİZİNLE PARTİMİZİN MİSYON VE VİZYONUNA GÖRE BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

İl Genel Meclisi Grup Başkanı Abdullah Meteoğlu; AK Parti İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ’ı tebrik etti. İl Başkanı olarak göreve gelmeniz nedeniyle teşkilatımızın başarılarının katlanarak devam edeceğini, geçmişteki tecrübeleriniz ile hizmet kalitemizin daha da artacaktır.Bizlerin buna inancı sonsuzdur.”

 

KAYA: “SİZİNLE BİRLİKTE İYİ BİR İVME VE SİNERJİ YAKALAYACAĞIZ”

İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, AK Parti İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ’ı tebrik etti. Karadağ’ın İl Başkanı olarak atanmasına sevindiklerini aktaran Kaya, “Sizinle iyi bir ivme ve sinerji kazanacağız. Sizin İl Başkanı olarak atanmanız Çorum için bir kazançtır.” dedi.

Tüm İl Genel Meclisi üyeleriyle birlikte İl Başkanı Karadağ ile Çorum için çalışacaklarını aktaran Kaya şunları söyledi: “Partimizin amaç ve ilkelerine göre halkımıza hizmet edeceğiz. Bir aile olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.”