Ak Parti haftalık toplantısını yaptı

AK Parti İskilip ilçe teşkilatının yeni dönemde gerçekleştireceği çalışmaların konuşulduğu toplantıda yönetim kurulu üyeleri ile faaliyet değerlendirilmesi yapıldı


Ak Parti haftalık toplantısını yaptı

Toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa LEK, Allaha hamd ediyorum bu kutlu davada bizi bir nefer kabul eden bizimle bu kutlu yürüyüşe devam eden dünya 5 ten büyüktür diyen Dünya Lideri RECEP TAYYİP ERDOĞAN ın yol arkadaşları sizleri selamlıyorum. Bütün engellemelere rağmen 3 KASIM 2002 de AK Parti ANADOLU İHTİLALİ yaparak Tek başına İktidar oldu. O gün “inşallah Türkiye’nin Önünde yeni bir AK sayfa açılacaktır’’ diyerek bu kutlu davaya başlayan Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK PARTİ bugün Bu Ülkeye gerçek manada Demokrasiyi, Cumhuriyeti ve Refahı getirmiştir. Vatan sevdası ve millete hizmet davasıyla dikilen AK Partimiz bugün koca bir çınar olmuştur. Başbakanımız Binali Yıldırımın dediği gibi bu çınarın kökü devlet gövdesi Cumhuriyet, dalları ay yıldızlı Bayrağımız ve yaprakları milletimizdir. Bu çınarın kokusu buram buram memleket, gölgesi Mazlumların sığınağı oldu. Bu çınarın yaprakları asla yere düşmez. Kârlarda yağsa rüzgârlar fırtınalarda çıksa sapa sağlam ayakta kalacaktır inşallah diyerek sözlerine devam eden başkan lek; "AK Parti olarak teşkilatımızın her kademesinde görev alan ve partimize gönül veren kişiler olarak, ülkemizin ve memleketimizin daha da büyümesi ve gelişmesi için görev almaktayız. Seçilerek geldiğimiz görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirmek her şeyin üstündedir" dedi. İlçemizdeki sorunların çözüm odaklı çalışmalar yaparak ilçemizi modern bir ilçe statüsüne kavuşturmak için çaba sarf ettiklerini Her zaman birlikte olduklarını belirten Başkan Lek İskilip ve Türkiye için her alanda AK Parti olarak çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Belediye Başkanı Recep Çatma ise konuşmasında AK Parti'nin, belediyecilik anlayışıyla Türkiye'de 15 yıldır çok önemli hizmetlere imza attığı ifade ederek İskilip Belediyesi olarak ilçede yapılan proje ve faaliyetleri anlatan Başkan Çatma, daha sonra parti yönetim kurulu üyeleri tarafından yöneltilen soruları yanıtladı.

Toplantı sonrası bir değerlendirme yapan AK Parti İskilip İlçe Başkanı Mustafa Lek; "Haftalık olağan ilçe yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Bu hafta toplantımıza davetimiz üzere Belediye Başkanımız Recep Çatma icabet etti. İlçemizin refahı ve gelişimi açısından hâlihazırda devam eden ve yeni yapılacak olan projeler hakkında bilgi aldık. Ayrıca ilçemizin genel durumu ile alakalı bilgi alışverişinde bulunduk. Son derece verimli geçen bu toplantımıza katılan belediye başkanımız Recep Çatma’ya ilçe yönetim kurulumuza, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanımıza, İl Genel ve Belediye Meclis üyelerimize ve Teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyor, başarılar diliyorum" dedi.