İyilik bizim kanımızda var

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığının kan bağışı kampanyasında 200 ünite kan toplandı


İyilik bizim kanımızda var

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı  tarafından “İyilik Bizim Kanımızda Var” sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Piri Baba Parkı yanında kurulan Kızılay Aracındaki toplu kan bağışına AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve teşkilat mensupları katıldı.

Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Senem Biçer, Milletvekili Ceylan ve İl Başkanı Karadağ’a başta düzenlenen kampanya olmak üzere faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Biçer, AK Parti teşkilatları inanılmaz çaba gösterdiklerini belirterek, 200’ü aşkın ünite kan bağışı aldıklarını anlattı.  Dr. Senem Biçer, AK Parti teşkilatlarına iyiliğe vesile oldukları için teşekkür etti. .Biçer, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar’a da günün anısına bir teşekkür plaketi takdim etti

AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan da 2 günde 200’ün üzerinde ünite kan bağışı toplanmasının AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve mahalle teşkilatlarının başarısı olduğunu belirterek, teşkilat mensuplarını tebrik etti. Ceylan, Kızılay Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Senem Biçer ve ekibine de başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ise, parti teşkilatları olarak toplumun ihtiyaçları ne yönde ise o doğrultuda hareket ettiklerini anlattı. Daha önce organ bağışı kampanyasına katıldıklarını hatırlatan Karadağ, Merkez İlçe Teşkilatının kan bağışı kampanyasının da başarıyla gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.