İl Milli Eğitim Müdüründen İskilip ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, milli eğitim müdür yardımcısı Özcan Kuşçu ile birlikte İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve ilçedeki yapımı devam eden eğitim kurumlarını, diğer kurumları ziyaret ederek incelemelerde bulunarak konu ile ilgili yöneticilerden bilgiler aldı.


İl Milli Eğitim Müdüründen İskilip ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Özcan Kuşçu  ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu ve şube müdürleri eşliğinde yaptıkları ziyaretlerine İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden başlayarak, öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü, Metin Alkan Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü ve Anaokulunda incelemelerde bulundu.  Kuruma kazandırılan veya gerçekleştirilen yenilikler hakkında yöneticilerden bilgiler aldı. Özellikle halk eğitim merkezine kazandırılan yeni makine ve teçhizatlarını yerinde gören il müdürü Büyük, bu makinelerin merkeze güç katacağını belirterek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Yapılanların eğitim kalitesi ve geleceğimizin insanlarının şekillenmesi için olduğunu belirtti.

Özellikle onarım işleri devam eden okullar hakkında bilgilendirilen  İl milli eğitim müdürü Seyit Ali Büyük ilçedeki yapımı devam eden 16 Derslikli İsmail Kavlu İmam-Hatip Ortaokulu ile 24 Derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatını yapan müteahhit firma yetkilileriyle de görüşerek durum değerlendirilmesinde bulundu, bilgiler aldı. İnşaatların sürece uygun bir şekilde devam etmesi nedeniyle firma yetkililerine memnuniyetini bildirdi. 

 Yapılan ziyaretin sonunda il Millî eğitim müdürü Seyit Ali Büyük ve il milli eğitim müdür yardımcısı Özcan Kuşçu'ya ilçemize zaman ayırarak ilçe genelinde yapılan çalışmalar hakkında olumlu geri dönüşleri tavsiye ve talimatları için ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu teşekkür etti.