Ülkü Ocakları'ndan yardım çağrısı

Çorum Ülkü Ocakları ağır bombardıman altında bulunan Halep'te zor şartlarda yaşayan siviller için yardım kampanyası başlattı.


Ülkü Ocakları'ndan yardım çağrısı

Çorum Ülkü Ocakları tarafındna başlatılan insani yardım kampanyası için vatandaşlar yardımadavet edildi. Çorum Ülkü Ocakları tarafından yapılan açıklamaya göre Çorum ve ilçelerinden toplanan insani yardımlar tırlarla daha önce yapıldığı gibi Halep'e ulaştırılacak.

  ÇORUM ÜLKÜ OCAKLARINDAN HALEP İÇİN YARDIM ÇAĞRISI     

Çorum Ülkü Ocakları olarak uzun zamandan beri başta Suriye ve Irak Türkmenleri olmak üzere bütün ihtiyaç sahibi soydaşlarımıza hem yurt içinde hem de yurt dışında bizlere emanet edilen yardımları ulaştırıyoruz.

2015 Kasım ayında bir tır dolusu kuru gıda, kışlık giyecek, un, su ve çocuk ihtiyaçlarından oluşan malzemeleri sağ salim bir şekilde Türkmendağı'na teslim etmiştik.

Çorum Ülkü Ocakları yeniden Bismillah diyerek bir tır dolusu yardım malzemelerini toplamak ve ihtiyaç sahibi soydaşlarımıza ulaştırmak için yardım kampanyası düzenlemiş bulunmaktayız.

  HALEP'İN SON ÇIĞLIĞINA SES VER!    

Türkmen yurdu Halep tarihinin en zor günlerini yaşıyor. Her gün bombalanan şehirde çoğunluğu Türkmen binlerce sivil hayatını kaybetti ve kaybetmeye devam ediyor. Çocuklar öksüz ve yetim kalıyor. Sözün bittiği, tek gerçeğin ölüm olduğu Halep için, sizleri bu son çığlığa ses vermeye davet ediyoruz.

5 Aralık 2016 tarihine kadar yapacağınız yardımları Çorum Ülkü Ocaklarına teslim edebilir ya da aşağıdaki numaralardan bizimle irtibat kurabilirsiniz...

 irtibat adresi 

YAVRUTURNA MAHALLESİ TEKEL 7. SOKAK YUNUS APARTMANI

ÇORUM ÜLKÜ OCAKLARI