Cumhurbaşkanı yardımcısı Oktay, BOLU ÇOR-DER’i ziyaret edecek

Cumhurbaşkanı yardımcısı Oktay, BOLU ÇOR-DER'i ziyaret edecek

Bolu'da yaklaşık 14 bin seçmene hitap eden İskiliplilerin bağlı olduğu Bolu ÇORDER hafta sonu Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay'ı ağırlayacak.

28 Şubat 2019 - 12:49 - Güncelleme: 28 Şubat 2019 - 13:02

İskiliplilerin en fonksiyonel sivil toplum kuruluşu olan Bolu'daki İskiliplilerin oluşturduğu Çorumlular Derneği hafta sonu Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay'ı ağırlayacak.

31 Mart 2019'ta yapılacak yerel seçimler kapsamında Bolu'ya gelecek olan Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay, Valilik ziyaretinden sonra ÇORDER'i ziyaret edecek. Hakkı Dişli'nin başkanlığını yaptığı ÇORDER, sağlık mahallesinde kümelenen İskiliplilerin 14 bin seçmenine hitap ediyor. İskilip şehir merkezi seçmeni kadar seçmene sahip olan sağlık mahallesindeki İskilipliler, dernek kanalıyla İskilip yararına olacak faliyetleri öne çıkarıyorlar. 

BOLU ÇORDER geçtiğimiz yıl İskilip - Tosya yolunun tamamlanması için Bolulu Ulaştırma Bakan Yardımcısını İskilip'e getirmiş ve yolun tamamlanmasını talep etmişlerdi.20 yıl önce temeli atılmış olan İskilip - Tosya yolu Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay'a da dernek yönetimi tarafından söylenecek. 

BOLU ÇORDER'e başarılı çalışmalarından ve İskilip'e sağladıkları katkılardan dolayı İskilip adına teşekkür ederiz.

Bu haber 2166 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çorum Çankırı Sulama projesi yeniden başladı
Çorum Çankırı Sulama projesi yeniden başladı
İskilip semenderi bulundu
İskilip semenderi bulundu