“Çorum’a faydası olacak herkesin yanındayız”

“Çorum’a faydası olacak herkesin yanındayız”

AK Parti Çorum Milletvekili Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu ve Parlementolararası Birlik Türk Grubu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, “Kimin Çorum’a bir kuruşluk faydası olacaksa biz siyasetçiler olarak her zaman onların yanındayız ve her türlü yardıma hazırız”dedi.

28 Mart 2017 - 09:37

Ceritoğlu, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmaları kapsamında esnaf gezilerine ve ziyaretlerine devam etti.

Çalışmalar kapsamında Çorum İş Kadınları Derneğine ziyarette bulunarak Başkan Semrin Kaleli ve Yönetim Kurulu Üyeleri Pelin Tuğut, Ebru Gül Çömüz, Gizem Tosun ve Nevin Yılmaz ile bir süre sohbet etti.

Dernekleri hakkında bilgi veren Kaleli, ülkedeki toplumsal sorunların çözümünde yön veren bir sivil toplum kuruluşu olduklarının altını çizdi.

Derneğin amaçlarından bahseden Kaleli,  Kadın ve genç bireyleri iş yaşamının her alanında destekleyerek, yaşam standartlarını iyileştirmek, girişimcilik kültürünün kadın ve gençler arasında yaygınlaşmasına katkı sağlamak, İnsan hakları, kadın ve çocuk hakları konularında araştırma ve faaliyetlerde bulunmak, Ülkenin demokratikleşme sürecine katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Çorum’da tüm alanlarda bulunan kadınlarla toplantı yaptıklarını belirten Kaleli, Çorum için yapılması gereken bütün konuları masaya yatırdıklarını kaydetti.

İlkelerinin sevgi, erdem, prensipli çalışma, ilim ve akıl olduğunu kaydeden Kaleli,” Milletvekilimizin egosu olmayan ve Çorum’a çok değer veren bir vekil olduğunu görüyoruz. Her zaman her kesimden insanın rahatlıkla ulaştığı içimizden birisi gibi, bunun için bir Çorumlu olarak kendimizi çok şanslı olarak görüyorum” dedi.

İş Kadınları olarak bayan milletvekili olan Ceritoğlu’nun her zaman yanında olduklarının altını çizen Kaleli, “ Çorum için yaptığı çalışmalardan dolayı da kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Girişimci kadınlara yaptıkları yardımlardan dolayı derneğin ismini sık sık duyduğunu belirten Ceritoğlu, kadınların her zaman iş dünyasının içinde ve siyasetin bir yerinde olması gerektiğini ifade etti.

Kadının olduğu her yerde işlerin her zaman düzgün yapıldığının altını çizen Ceritoğlu,” Hepimiz ayrı görüşlere sahip olabiliriz ama Çorum için her zaman birlikte hareket etmek zorumdayız. Bizler sizlerin yaptığı çalışmaların ve projelerin arkasında ve destekçisiyiz” diye konuştu.

Ceritoğlu, daha sonra Bahabey Caddesi üzerinde bulunan esnafları gezerek, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için destek istedi.

Esnafların sıkıntı ve sorunlarını dinleyen Ceritoğlu, not alarak sorunlarının giderilmesi için yardımcı olacağının sözünü verdi.

 

Bu haber 2805 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Çiftçi'den orman yangını açıklaması
Vali Çiftçi'den orman yangını açıklaması
İskilip'te orman yangını
İskilip'te orman yangını