Ak Parti İl Başkanı Karadağ’ın bayram kutlaması

Ak Parti İl Başkanı Karadağ'ın bayram kutlaması

AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 93. yıl dönümü nedeniyle bir mesajı yayımladı.

28 Ekim 2016 - 17:00

Bu gün millet olarak yeniden dirilişimizin 93. yıldönümüdür. 29 Ekim 1923'te Gazi Mustafa Kemal ve arkadaşlarının ilan ettiği Cumhuriyetin kuruluşunun 93. yıldönümünde, o günden bu güne değişen ve gelişen Türkiye'yi daha ilerilere, 2023 hedeflerine taşımak için bu milletin hizmetkarları olarak bütün varlığımızla çalışmaya devam edeceğiz.

            Ülkemizi bölmeye çalışan, milli birliğimizi yok etme gayreti içerisinde olan iç ve dış düşmanlar 93 yıldır hiç durmadılar ve bundan sonra da durmayacaklardır. Bütün bir millet olarak 15 Temmuz sürecinde bu durumu bütün çıplaklığıyla yaşadık. Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana gerçekleştirilemeyen hamleleri gerçekleştirmiş olan AK Parti'nin ve millet davasının birer mensubu olarak bizlerin en büyük gayesi, bütün engellemelere karşın ülkemizi 2023 hedefine güçlü bir şekilde taşımak olacaktır.

            Gazi Mustafa Kemal önderliğinde bütün bir milletin iştirakiyle tarihte eşine az rastlanan bir cesaretle yurdumuz düşman işgalinden kurtulmuş ve Cumhuriyet ilan edilmiştir. Bu toprakları milletimize vatan yapan nesillerin temsilcisi olan AK Parti hükümetleri döneminde ülkemiz dünyanın en büyük ekonomileri arasına girmiş ve büyümeye devam etmektedir. Yarın da aynı ideallere sahip neferlerin omzunda yükselişini sürdürecektir.

            Bu vesileyle Cumhuriyetimizin ilanının 93. yıldönümünü kutluyorum. Bu gün bu topraklar üzerinde gururla yürümemizi sağlayan milletimizin aziz mensupları, Milli Mücadele şehitlerimizi saygıyla anıyor, Allahtan rahmet diliyorum.

 

Bu haber 3533 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İskilip Belediyesinin evde sağlık hizmeti takdir topluyor
İskilip Belediyesinin evde sağlık hizmeti takdir topluyor
İskilip turşu atölyesi için yer tespiti yapılıyor
İskilip turşu atölyesi için yer tespiti yapılıyor