AK Parti’de 3 ilçeye atama yapıldı

AK Parti’de 3 ilçeye atama yapıldı

AK Parti Genel Merkezi, Çorum’un Laçin, Boğazkale ve Oğuzlar İlçe Teşkilatlarına yeni atamalar yaptı.

15 Temmuz 2017 - 12:48

Hatırlanacağı üzere, kısa bir süre önce Oğuzlar İlçe Başkanı Alaaddin Coşkun, Laçin İlçe Başkanı Mustafa Otluseki ile Boğazkale İlçe Başkanı Sadık Aşık görevlerinden ayrılmıştı. Boşalan ilçe başkanlıkları için AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş tarafından yeni atamalar yapıldı. Buna göre, Laçin İlçe Başkanlığı görevine Selami Gaffar, Boğazkale İlçe Başkanlığı görevine Serkan Tütüncü, Oğuzlar İlçe Başkanlığı görevine ise Mehmet Ali Ekmekçi getirildi.

Çorum’da büyük birliktelik 

Genel Merkezdeki atama sürecine görevlerinden ayrılan ilçe başkanları ve yerlerine atanan isimler hep birlikte katıldı. AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, partide hiçbir zaman kırgınlığa ve küskünlüğe yer olmadığının en güzel örneğini Çorum İl Teşkilatının gösterdiğini söyledi.  Görevlerinden ayrılanlarla, yerlerine atananların güzel bir birliktelik örnek sergilediğini ifade eden Ataş, AK Parti Çorum İl Teşkilatını kutlayarak birlik ve beraberliğin sürdürülmesini istedi. Ataş ayrıca Çorum İl Teşkilatı’na güveninin tam olduğunu belirterek, “Çorum, her zaman AK Parti’nin önemli kalelerinden biridir. Çorum bizim için çok önemli” dedi.

Her zaman tek yürek olduk

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ise Çorum’da birlik ve beraberliğin daha sağlam hale getirilmesi için bütün teşkilatlarla koordineli bir şekilde çalışmaları sürdürdüklerini vurguladı. Görevlerinden ayrılan 3 ilçe başkanına bugüne kadar yaptıkları hizmetler için teşekkür eden Karadağ, bunun bir nöbet değişimi olduğunu hatırlatarak, “Çorum olarak güzel bir enerji yakaladık. Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde örnek çalışmalara imza atıyor. Bu güzel tabloyu daha da geliştirerek birlik ve beraberliğimizi daha da üst seviyelere taşımak durumundayız” dedi. Karadağ, yeni atanan ilçe başkanlarını da tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

Bu haber 2037 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İskilip Belediyesinden turizm yolunda tarihi adım
İskilip Belediyesinden turizm yolunda tarihi adım
Hanau'da katledilen hemşerimiz İskilip'te toprağa verilecek
Hanau'da katledilen hemşerimiz İskilip'te toprağa verilecek